INFORMACE K OTEVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí ředitelky školy bude mateřská škola znovu v provozu od 25.5.2020.

V současné době probíhají dokončovací práce na úpravě terénu mezi školou a specializovanými učebnami a výměna koberce ve třídě Kulíšků, která byla nutná z hygienických důvodů.

Informace pro rodiče před znovu otevřením

• Mateřská škola bude otevřena od 6.15 do 16.00 hodin.
  • Před mateřskou školou dodržujte rozestupy, neshlukujte se.
  • Dítě doprovází vždy jen jeden zákonný zástupce.
  • Před vstupem do své šatny použijete desinfekci na ruce. Doprovod dítěte musí mít po celou dobu přítomnosti v MŠ nasazenou roušku.
  • Rodiče donesou vyplněné Čestné prohlášení, které předají učitelce ve třídě. Bez prohlášení nebude dítě k docházce přijato.
  • Dítěti bude každý den před vstupem do školky změřena teplota za přítomnosti zákonného zástupce – po té rodič opouští prostory mateřské školy. Prosíme rodiče – připravte děti na tuto situaci. Do mateřské školy budou přijati děti nevykazující žádné příznaky nemoci (rýma, kašel, teplota).
  • Do mateřské školy je zákaz vnášet jakékoliv soukromé hračky, zejména plyšáky.
  • Děti se budou scházet do 8.00 hodin. Poté se budova MŠ uzavře, proto prosíme o včasný příchod, zvláště v době od 7.30 – 8.00, abychom předešli velkému shromažďování a časové prodlevě při předávání dětí.
  • Organizace tříd se bude řešit průběžně, dle aktuální situace nebo nových pokynů. Počítejte s tím, že předškolní vzdělávání bude převážně probíhat na zahradě školy, proto dejte dětem vhodné oblečení a obutí.
  • Veškerou desinfekci bude zajišťovat MŠ, děti si nebudou nosit vlastní.
  • Při příchodu do třídy si děti vždy umyjí a vydezinfikují ruce, dále samozřejmě před jídlem, po jídle, po toaletě. Děti se budou po umytí utírat do jednorázových papírových ručníků, zubní kartáčky budou z umývárny odstraněny.
  • V mateřské škole bude probíhat častější dezinfekce všech povrchů a prostorů, je zákaz suchého úklidu.
  • Školní stravování zůstane v běžné podobě s důkladným dodržováním hygieny.

Děkujeme za pochopení a spolupráci

Mgr. Miroslava Šulcová

Dokument ke stažení zde.