Nabídka kroužků pro školní rok 2020/2021

Všechny kroužky jsou bezplatně nabízeny pro žáky 1. až 5. ročníku ZŠ Oslavice.

Přihlášku na kroužky obdrží žáci první školní den.

Pondělí – Čtenářská gramotnost - Mgr. Miroslava Šulcová a Mgr. Daniela Požárová

• Žáci v kroužku budou pracovat s texty psanými i s mluveným slovem, získají povědomí o kvalitní literatuře, seznámí se s různými literárními žánry, plní čtenářské aktivity, hrají různé hry a mohou se bezplatně zúčastnit několika exkurzí (v loňském roce např. do divadla).

Úterý – Doučování – Mgr. Markéta Soušková

• Doučování žáků ohrožených školním neúspěchem vedený zábavnou, ale i naučnou formou. V kroužku žáci opakují látku z vyučování, kterou potřebuji více procvičit a doplnit dle jejich aktuální potřeby.

Středa – Náboženství – Josef Drlíček

Čtvrtek – Deskové hry – Bc. Jana Dvořáčková

• V  kroužku si žáci v průběhu roku zahrají mnoho různých her, od těch klasických, až po nové nevšední deskové hry. Kromě skvělé zábavy je cílem kroužku u dětí rozvíjet komunikaci, spolupráci a soustředění.

Pátek – Šikulky – Bc. Jitka Dvořáková

• Zábavné tvoření různými technikami z různých materiálů s větším zaměřením na keramiku. Kroužek určen pro žáky, které baví tvořit a chtějí se i něco naučit. Cílem kroužku je nejen krásný výrobek ale i radost z procesu tvoření.