Vážení rodiče, milí žáci,

Tento školní rok začne obvykle 1. záři, ale v neobvyklém rozložení. Naše škola bude od školního roku 2020/2021 nově trojtřídní. Věříme, že tuto změnu uvítáte, jelikož nám umožní daleko větší individualizaci výuky a péči o žáky.

1. záři začne výuka v 8:00 hodin, kdy se jednotlivé třídy přivítají se svými třídními učiteli v jejich třídě. Tato událost bude trvat přibližně do 9:00. Poté mohou žáci odejít domů nebo je pro žáky otevřena družina do 16:00. Je možné navštívit i ranní družinu, která bude od 6:15. Pro žáky, kteří zůstanou ve školní družině je samozřejmě zajištěn i oběd ve školní jídelně.

Žáci 1. ročníku mohou výjimečně přijít s rodiči. Jejich třída se nachází v II. patře Základní školy a bude na ně čekat paní učitelka Daniela Požárová.

Žáci 2. a 3. ročníku budou mít třídu také v II. patře základní školy a přivítá je paní učitelka Eva Havelková.

Žáci 4. a 5. ročníku mají zbudovanou třídu v nové učebně dostupné z dvora školy. Zde se na ně bude těšit jejich paní učitelka Markéta Soušková.

Už se na žáky velmi těšíme a věříme, že tento rok pro nás všechny bude plný poznání a příjemných zážitků.