Úvodní stránka » Info » Realizace minimálního preventivního programu

Škola dle pokynu MŠMT č.j.14 514/2000 - 51 zpracovává Minimální preventivní program (aktuální je vyvěšen na webových stránkách školy - dokumenty ZŠ), který pak realizuje při své činnosti (u nás zpravidla při výuce v jednotlivých předmětech, při činnosti parlamentu, nabídkou zájmových aktivit....). Pro jednotlivé ročníky jsou rozepsaná témata. Doposud jsme realizovali veškeré aktivity interními zaměstnanci, ale po pozitivních ohlasech ze sousedních škol a uvědomění si, že žáci mohou poznat i jiný úhel pohledu na danou problematiku, jsme se letos rozhodli využít služeb DOZY, které realizuje tyto aktivity. Celoroční setkávání zahrnuje 8 setkání a stojí 150,- Kč na jednoho žáka, tyto prostředky bude škola hradit. Při veškerých aktivitách jsou zároveň přítomni pedagogové školy. Po skončení cyklu provedeme interní zhodnocení pedagogy a bude nás zajímat i pohled Vás zákonných zástupců.

Havlíková

Oznámení o přerušení provozu mateřské školy

15.4.2019

Ředitelské volno 28. 6. 2019