Dobrý den vážení rodiče,

na základě zjištěných skutečností z epidemiologického šetření stanovuje Krajská hygienická stanice kraje Vysočina karanténu u dětí Mateřské školy Oslavice do 30.10 2020 t.j. prodlouženou karanténu na 14 dní u dětí přítomných v MŠ 15.10. a 16.10.2020 (poslední kontakt s pozitivní osobou 16.10.2020)  již bez nutnosti testu,  vzhledem k obsazené kapacitě odběrových míst. V případě výskytu zdravotních potíží Vás prosím o  kontaktování  praktického lékaře u kterého je dítě registrováno. Zároveň žádáme rodiče o sdělení stanovené karantény praktickému lékaři u kterého je dítě registrováno.

Z tohoto důvodu bude mateřská školka uzavřena pro všechny děti.

Pokud se nevyskytnou další komplikace bude mateřská škola opět otevřena od 2. 11. 2020

V Oslavici 27.10.2020                                                                           Mgr. Miroslava Šulcová