Vážení rodiče,

vzhledem k mimořádným opatřením vyhlášeným vládou nemáme možnost být s dětmi ve spojení. Proto se o to pokusíme alespoň přes naše webové stránky. Chápeme, že tato situace není pro nikoho příjemná, ale věříme, že to zvládneme!

Snažte se, aby si děti úplně neodvykly na nastavený režim v MŠ. Nechte děti, aby Vám pomáhaly a byly samostatní. Důležité je, aby s Vámi děti hovořily o zážitcích. Ptejte se dětí např. na děj z pohádky či příběhu, zahrajte si s různé hry dle vašich možností a uvážení.

Paní učitelky z MŠ budou s vámi komunikovat pomocí emailu.

Přejeme Vám za celý kolektiv MŠ  hlavně zdraví a poklidné strávení těchto náročných dnů.

Mgr. Miroslava Šulcová

Ke stažení zde.