Úvodní stránka » Mateřská škola » Informace ze školky » Klub mateřské školky Koťata

Klub pro děti od 1 do 12 let KOŤATA , probíhá od 16:00 do 17:00 hodin každý první čtvrtek v měsíci v prostorách mateřské školy( 2. října, 6. listopadu, 4. prosince, 8. ledna, 12. února, 5. března, 9. dubna, 7. května a 4. června) v měsících únor a duben je termín o týden posunut kvůli školním prázdninám), děti se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodičů.

Rodiče čeká  příjemně strávená hodina se svými dětmi plná her a zábavy. Můžete tak naplno využít hraček a sportovního náčiní, které třeba doma nemáte (koš na basketbal, velké molitanové kostky, dětská kuchyňka, kostkoviště, lego, skluzavka, horolezecká stěna, hračky podporující logické myšlení a mnohé další . . . ). Rodiče jsou plně odpovědní za chování svých dětí po celou dobu trvání klubu Koťata.

TĚŠÍ SE NA VÁS KATEŘINA HLAVÁČOVÁ, učitelka ZŠ a MŠ Oslavice

OZNÁMENÍ o přerušení provozu mateřské školy

Nabídka kroužků pro školní rok 2018 – 2019

31.8.2018