Kontaktujte nás: ZŠ:566 523 066, MŠ:561 207 577, ŠJ:561 207 579, ŠD:561 207 578 | lenka.havlikova@zsoslavice.cz

Oblasti činnosti Sdružení rodičů

• kulturní akce pro žáky a veřejnost (vstupné na akci + doprava; nákup materiálu pro „dílny“ ve škole – podzimní, vánoční, velikonoční; občerstvení na akcích pořádaných školou – besídka letní)
  • sportovní akce pro žáky (nákup sportovních služeb – plávání, lyžování + doprava)
  • příjmy ze sběru papíru, léčivých bylin
  • provozování bufetu – možnost prodeje nápojů, svačin pro žáky, výdej Ovoce do škol; prodej dotovaného školního mléka a mléčných výrobků  celorepubliková akce Školní mléko např.

• neochucené mléko Milk Drink Bobík 250 ml .... 4,- Kč
  • ochucené mléko Milk Drink Bobík, 250 ml ... 5,- Kč
  • školní jogurt Miky, 150 g ... 4,- Kč
  • smetanový krém Bobík, 80 g ... 5,- Kč