Od 28.4.2017 budeme jezdit plavat do Třebíče. Odjezd vždy v 9 hod. - první vyučovací hodinu se budeme tedy učit. Děti se nasvačí ve škole po první vyučovací hodině. S sebou plavky , osušku, sprchový gel, igelitovou tašku na mokré věci. Je možno si vzít i plaveckou čepici. Plavecké brýle povoleny nejsou.

Z důvodu zvýšené možnosti ohrožení zdraví nesmí mít žáci při výuce plavání náramky, řetízky, prsteny atd. Děvčata musí mít delší vlasy sepnuté gumičkou.

Výuky ve vodě se nesmí zúčastnit žáci postiženi horečkou, zánětem očních spojivek, nakažlivými chorobami a vyrážkami. Žáci, kteří budou přítomni, ale výuky plavání se neúčastní, musí být vhodně převlečeni. Návrat do 12.35 hod.

Čestné prohlášení přinést do 27.4.2017.

Základní škola přijme pedagoga 1. stupně ZŠ

Nabídka kroužků pro školní rok 2018 – 2019

31.8.2018

Poučení dětí o bezpečnosti pohybu před školou a v jejím okolí