Úvodní stránka » Info » Vyhodnocení ankety MŠ

Vyhodnocení ankety listopad 2017

Anketa byla anonymní a měla by sloužit jako podnět ke zkvalitnění práce učitelek a ostatních pracovníků. Z 32 dotazníků jich bylo odevzdáno 15.

1. Všechny děti chodí do MŠ rády
  2. Činnosti, které mají děti rády: angličtina (4), tvoření (7), malování (4), hraní(4), společné činnost (2), skládání (1), oběd(1)
  3. Činnosti, které děti nemají rády: besídka (1), procházky (1), chození na zahradu (1), ubližování si dětí navzájem (1)
  4. Informace o dění v MŠ rodiče získávají: nástěnka (11), e-mailem (13), od učitelek (9), mezi rodiči (2)
  5. Provozní doba MŠ vyhovuje 14-ti rodičům, 1rodiče by uvítali provoz od 6:00 hodin.
  6. Pochvaly a připomínky rodičů:
  • Maximální spokojenost, skvělá spolupráce učitel X žák, učitel X rodič
  • Líbí se mi, že jezdíte na různé akce, máte ve školce různé představení, líbí se mi jak se věnujete předškolákům, a celkem jak se věnujete dětem. Jediná věc, která se mi trochu nelíbí, že v takové zimě jste tak dlouho venku.
  • Líbí se mi, že předškoláci mají třídu zvlášť, velmi chválím procvičování výslovnosti, logopedii, fajn je i angličtina.
  • Dohlédnout na dostatečné oblečení.
  • Se vším jsme spokojeni.
  • Společné akce rodiče – děti – učitelé = kukuřicování, Koťata.
  • Jsme spokojeni.
  • Dcera chodí do školky velmi ráda, což hovoří za vše. My jako rodiče oceňujeme akce (besídky, tvoření), kterých se můžeme také zúčastnit.
  • Byla bych ráda za logopedii, pro děti, které ještě nejsou předškoláci nebo budoucí předškoláci. Paní učitelky jsou hodné a milé na děti, díky.
  • Ocenili bychom lepší informovanost o případných personálních změnách. Moc chválíme angličtinu a logopedii a také bohatý program. Občas máme výhrady k jídelníčku – příliš sladkých jídel (obědů), nutella a podobné krémy na svačinku, také kombinace polévka + hl. chod je někdy zvláštní (vzpomenu jeden případ – zelná polévka + čočka) – může působit zažívací potíže dětí. Jinak jsme velice spokojeni. Děkujeme.
  • Chválím každodenní vycházky, časté tvoření s dětmi, obědy.
  • Líbí se nám program MŠ a různé aktivity, které děti mají. Nelíbí se nám příliš častá změna učitelek MŠ, ale i to, že se nám nové paní učitelky často ani nepředstaví (nebo nejsou oficiálně představeny). Vůbec nemáme přehled o tom, kdo se stará o naše děti. Líbí se nám aktivní dění ve školce a provoz o prázdninách. Naše dítě moc rádo chodí do MŠ.

Základní škola přijme pedagoga 1. stupně ZŠ

Nabídka kroužků pro školní rok 2018 – 2019

31.8.2018

Poučení dětí o bezpečnosti pohybu před školou a v jejím okolí