Úvodní stránka » Info » Změna ředitele školy

Vážení rodiče,

dovoluji si Vám oznámit, že od 1. 8. 2018 jsem nastoupila na místo ředitelky v Základní škole a mateřské škole Oslavice. Jmenuji se Miroslava Šulcová a dříve jsem pracovala jako vedoucí učitelka na ZŠ Sokolovská Velké Meziříčí na 1. stupni v budově u kostela na ulici Komenského.

Doufám, že se Vašim dětem v Základní škole a mateřské škole Oslavice bude líbit a odnesou si do dalšího života mnoho nových poznatků. S celým kolektivem pracovníků naší školy se budeme snažit, aby se tato představa naplnila.

Přeji Vám i Vašim dětem v novém školním roce mnoho úspěchů.

Mgr. Miroslava Šulcová

OZNÁMENÍ o přerušení provozu mateřské školy

Základní škola přijme pedagoga 1. stupně ZŠ

Nabídka kroužků pro školní rok 2018 – 2019